„Nasze przedszkole ukochane”. Zakończenie termomodernizacji

Zakończeni remontu naszego przedszkola stało się okazją do świętowania. Najstarsze grupy tańcem, piosenką oraz wierszami dziękowały wszystkim osobom, które brały w nim udział: władzom miasta- prezydentowi Mariuszowi Wołoszowi, a także pracownikom oraz rodzicom. Nasze przedszkole jest teraz:                                                                                                                          Doskonałe                                                                                                                                                          Zachwycające                                                                                                                                                    Imponujące                                                                                                                                                        Ę piękne                                                                                                                                                              Kolorowe                                                                                                                                                            Urocze                                                                                                                                                                Jasne                                                                                                                                                                  Eleganckie                                                                                                                                                          Mega fajne                                                                                                                                                        Y po prostu wspaniałe !!!