30. Finał WOŚP

Dziękujemy za 30. Finał WOŚP! Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem graliśmy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Były to dni pełne emocji i niesamowitych wrażeń, dziękujemy za każdy Wasz uśmiech! To niezwykle wzruszające i piękne, że kolejny rok możemy wszyscy razem czerpać radość z pomagania i robić rzeczy wielkie! Jesteście niesamowici! Pomimo utrudnień związanych z pandemią COVID-19, znów pokazaliście, że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej. Ostatecznie zebrana kwota w naszej placówce na rzecz 30. Finału WOŚP to 1900 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do zbiórki i wsparcie akcji!